סדנת זילוף עוגות

750

זילוף וקצפת הן מילים נרדפות אל שתי המילים האלה נוספו עם השנים גם טכניקה,
מרקמים, צבעים, העתקים וצנתרים והתקבלה
סדנת בוטיק זילוף שהיא גם סדנה פרקטית וגם מרשימה.

ניתן לשלם עד 6 תשלומים בטלפון: 050-3737972

נקה
מק"ט: אין מידע קטגוריה:
הדגמה פרונטלית
והדרכה מעשית
מספר משתתפים בסדנה
עד 6 משתתפים
משך הסדנה
כ- 6 שעות
סדנה ייעודית
חד פעמית

קצת על הסדנה

אם תמיד צפיתם בתכניות בישול ואפיה בטלוויזיה וחלמתם לדעת ליצור עוגות מזולפות ומדהימות – אתם יכולים להפסיק לחלום – בסדנת זילוף העוגות שלי, תגשימו את החלום ב-6 שעות בלבד.

סדנת זילוף עוגות היא כולה ארגז כלים מושלם ליצירת עוגות בוטיק מזולפות עם אפקט 'וואו', תתחיל בהעברת טיפים והנחיות לאפיה נכונה, תמשיך בהדרכה פרונטלית וביצוע אישי של עיטוף העוגה ולאחר מכן לימוד והתנסות בטכניקות הזילוף המגוונות, עד לרמת השלמות – לא לדאוג, אני אהיה שם בעמדות האפייה האישיות שלכם כדי לסייע ולהעניק לכם ולכן יחס אישי.

לאחר שתתמחו בטכניקות עיטוף וזילוף העוגות, נלמד כיצד לשלב אלמנטים בצימקאו כמו דמויות מצוירות, עיטורים וכיתוב בשבלונות.

והכי חשוב – שנישאר בקשר: בתום כל סדנה תיפתח קבוצה אינטימית בוואטסאפ בה אפנק אתכם בסרטוני וידאו בלעדיים של הטכניקות אשר נלמדו בסדנה, כדי שהמידע תמיד יישאר אתכם וכדי שתמשיכו ליצור גם בבית, עוגות מזולפות כמו בקונדיטוריית בוטיק.

זילוף עוגות – אמנות במיטבה!

עוגות מזולפות הן קודם כל יפהפיות, שכן הזילוף משדרג אותן. אמנם מדובר בתהליך שדורש התנסות רבה, זמן ודיוק, אבל תהליך זה שווה כל רגע ורגע. שש השעות במסגרת סדנת זילוף עוגות של לייזה יובילו מהר מאוד לכך שעוגות מזולפות ביתיות יראו כמו עוגות מקצועיות שיצאו זה עתה מהקונדיטוריה ונוצרו על ידי רב אמן.

מתחילים בבסיס – עולם האפייה

כדי לקבל עוגה שזולפה בידי אמן (אתם) יש להכיר את עולם האפייה על בוריו: מחומרי הגלם ואפייתם המדויקת, דרך מרקמי הקרמים, המשחק עם הצבעים ועד הצנתרים השונים. את כל אלה נלמד בשש שעות של סדנת זילוף עוגות ממוקדת, בסופה גם רשימת הקניות תהיה מדויקת – לרמת שקית הזילוף המומלצת וכמות הצנתרים שצריך בכל בית.

הטיפים והסודות של עולם הזילוף

הטיפים והסודות לאפייה ולקבלת קצפת מושלמת יתחילו להתגלות כבר בשלב חומרי הגלם. בעוד אני מדגימה, אתם תכתבו במילים שלכם את כל מה שתרצו לזכור וזאת בנוסף למה שכבר רשום במתכון המודפס והמדויק שהבאתי לכם, כך תוכלו לשחזר שלב שלב גם בבית, עוד לפני שהתחלתם בהתנסות האישית..

מזלפים ביחד – יחס חם והכוונה אישית

מאחר ועוגות מזולפות דורשות הכוונה ודיוק, מספר המשתתפים בסדנה קטן והיחס אישי. אני עוברת ביניכם ומדייקת עבורכם ואיתכם. מכינים, טועמים, יוצרים, מדובר בתהליך מאתגר ומהנה שתוצאותיו מהירות. יחד נתמודד עם עיטוף עוגה מרובעת (לא סתם עוגות בצק סוכר הן לרוב עגולות), העתקה של איור, זילוף פרחים, עלים, שתי וערב ומסגרות תוך החלפת צבעים.