סדנאות אפייה – כיף לא רגיל

באפייה יש משהו טרנדי, בניגוד לבישול, לכן הכנתי לכם סדנת אפייה עכשווית ומעודכנת. בעולם הבישול מאכלי עמים יהיו תמיד מצויים ומעודכנים ויזהו אותם גם כשיכינו אותם ביבשת אחרת. באפייה יש אופנות, ממש בדומה למסעדנות. אם במסעדות יש גלים של אוכל הודי, איטלקי, תאילנדי וכו’, באפיה יש קינוחים בכוסות, קאפקייקס, מקרונים וכדומה. מעבר לכך, במתוקים שמים דגש על מראה עיניים לא פחות מאשר על הטעם. כיוון שבאירוע או באירוח שאליו תתכוננו יהיה הקינוח המנה האחרונה, זה גם יהיה הזיכרון והטעם שאיתו ילכו האורחים הביתה.

למה סדנאות אפייה של לייזה תובל?

בסדנאות האפייה שלי אני מחזירה אהבות קודמות ומאפשרת להתמקצע בעולם המורכב ומלא הסודות של הפטיסרי: יחד נכיר במגוון רחב של סדנאות אפייה את עולמם המופלא של המרנגים, השמרים, הבצק הרבוך (ממנו מכינים פחזניות ואקלרים למשל), והטארטלטים האישיים.

 

הפחדים שבאפיה – בואו נפריך את זה: הדבר החשוב ביותר, מעבר לתוצאה הריחנית והטעימה, הוא הפגת הפחד. אנשים חוששים מהתעסקות בשמרים, מאפיית מרנג או מבצק שעשוי ליפול, ואני מדברת גם על נשים שאופות מגיל צעיר ונחשבות הקונדיטוריות של השכונה. כל הדברים האלה ייעלמו בתום סדנאות אפייה מקצועיות וייחודיות בנות 3-4 שעות (בהתאם לנושא) שאני מקיימת בקבוצות קטנות של עד עשרה משתתפים המאפשרת למידה אישית, בביתי או בביתכם. מי שמעוניין יכול להנות מסדנה פרטנית מפנקת או מסדנת אפייה זוגית מהממת.

בין היתר, תוכלו למצוא את הסנדאות הבאות:

בנוסף, ישנו מגוון רחב של סנדאות החל מפטיפורים, סדנת אפייה של מוסים, מקרונים, קינוחים אישיים, עוגות בחושות, עוגות ראווה, עוגות מוס, עוגות ויטרינה ובצק פריך. אלה מתווספים כאמור לסדנאות שמרים, בצק רבוך, טארטלטים אישיים, מרנגים, רויאל אייסינג, עוגות בזילוף קרמים וקצפות ועוגות מעוצבות בבצק סוכר.לחצו כאן לסדנאות אפייה נוספות לבחירתכם מתוך הרפרטואר העשיר שלי.

סדנאות אפייה מכל הסוגים שהזכרתי מעלה, מחולקות לפי נושא. חלקן מבוססות על נושא אחד, ובחלקן לומדים שני נושאים. מערכי השיעור ברורים, ואת המתכונים המעוצבים והמנוילנים לוקחים הביתה יחד עם הקינוחים המרהיבים והטעימים בעבודת יד שזה עתה הכנו.

אז אם אתם מחפשים סדנת אפייה כייפית, אתם מוזמנים לבוא אלי לאחת ממגוון סדנאות אפייה שעשו פלאים עבור המון לקוחות מרוצים, מתחילים ומתקדמים ואשמח להכיר לכם חוויה רב חושית – ריח, מראה וטעם נהדרים!

• ניתן להתרשם ממגוון סדנאות אפייה פה באתר או בטלפון: 1-700-501050

• מגוון סדנאות אפייה אשר כולן מגיעות עם חומרי גלם איכותיים וטריים.

• ניתן לצפות ולהתרשם ממגוון סדנאות אפייה ייחודיות בפייסבוק (lyza tuval)

• מועדים קרובים של סדנאות אפיה, המועברות על ידי שף לייזה תובל, ניתן לברר אודות סדנאות בטלפון המופיע מטה.

נתראה באחת ממגוון סדנאות אפיה טעימות ומהנות 🙂

1-700-50-10-50

הרשמה לסדנא