סדנאות זילוף עוגות מקצועית

הטרנד האחרון בעולם עוגות הראווה הוא סדנאות זילוף בקרמים וקצפות. העוגות המזולפות יפות ומרשימות בצורה חסרת תקדים, ובניגוד לעוגות הקצפת הזכורות לנו מילדותינו, היו סמוכים ובטוחים שהיופי לא בא על חשבון הטעם. מדובר בעוגות גבוהות וטעימות להפליא, ללא כל זכר למרגרינות ההן… לחצו לסדנת עוגות גבוהות

אז איזה חלום להגשים לכם? עוגה עגולה כמו פניה של קיטי עם הרבה לבן וורוד או מרובעת וצהובה כמו בוב ספוג?

הזילוף משדרג כל עוגה, טעימה ככל שתהיה, ונותן לה טאצ’ מקצועני. עבודת הזילוף דורשת זמן ודיוק, בדיוק מה שאני אוהבת להקדיש ללקוחות שלי, אבל מי מכם שאוהב את התהליך מוזמן להתנסות בו בסדנת זילוף עוגות קרמים.

הסדנה מתקיימת בביתי במרכז הארץ או בכל מקום שבו מתארגנת קבוצה אינטימית של חמישה משתתפים.

היא מקצועית וכוללת העמקה כללית שתתרום לכל מי שמתעניינת בתחום האפיה בנושאים כמו חומרי גלם, צבעי מאכל, סוגי צנטרים, טיפים לאפיה נכונה ועוד.

סדנת זילוף עוגות, הינה סדנא בת חמש שעות במהלכה נלמד לרקוח קצפות וקרמים במרקמים שונים המתאימים לקישוט המבוקש וכיצד לעבוד עם צבעים דומיננטיים. בכוונה תחילה נלמד עיטוף עוגה במרקם חלק על עוגה מלבנית, בגלל הקושי בהתמודדות עם פינות. במשך שלוש שעות, נמצה כל טכניקה בזילוף עוגות: בין השאר נלמד לזלף עלים, פרחים, שתי וערב, מסגרות לעוגה, שושנה על מסמר ומה לא. נשמע מסובך? אולי קצת בהתחלה. נעתיק את האיור בשוקולד, נלמד להחליף צבעים, ונמלא את הציור שציירנו על העוגה בטכניקות המגוונות שתרגלנו.

סדנאות זילוף עוגות מיועדות לנשים ללא ניסיון קודם! אתן מוזמנות להיכנס לערוץ שלי ביו טיוב ולצפות בסרטונים בהם אני מדריכה ומדגימה כל שלב. לפני שתבואו לסדנה תוכלו להתרשם מאופייה, ולאחריה תוכלו להיעזר בה בתרגולים העצמאיים.

הסדנה המקצועית מלמדת את כל תורת העוגות המזולפות, למרות המורכבות שבדבר, והיא אינה דורשת סדנת המשך. עוד על סדנאות אפייה.

לסדנאות נוספות:

 1-700-50-10-50

 

הרשמה לסדנא