עוגיות מעוצבות הן שדרוג אולטימטיבי. לאירועים, למתנות, להפתיע את האורחים. באמצעות רויאל אייסינג אפשר למעשה לממש כל פנטזיה. הילדה רוצה יום הולדת של ברביות? את השולחן יעטרו זרים בצורת שם המותג, פני ברבי, נעליים או תיק. מתבגרת ורוצה הלו קיטי? בשמחה. מתחתנים ורוצים לפנק את האורחים בעוגייה בצורת חליפת חתן או שמלת כלה ועליהם רשום תאריך האירוע? למה לא.
גם בנים לא נפקדים. כל ילד ישמח לנשנש את הסמל של קבוצת הכדורגל האהובה עליו, וכשיסיים מסע כומתה נחלק לחברים עוגיות בצורת כומתה צבעונית או סמל היחידה.
האפשרויות, במקרה של רויאל אייסינג הן אינסופיות כפי שבוודאי הבנתם, ועוד לא דיברנו על טעמן המופלא של העוגיות ודרכי ההגשה שלהן (יחידות בצלופן, זר במרכז השולחן, חלק מעיצוב הפרחים ועוד).
בהזמנה מראש אתאים את עצמי לכל גחמה: החל מעיצובים פשוטים כמו פרחים ופרפרים ועד לעיצובים מורכבים ומלאי פרטים כמו חולצות, פפיונים, דמויות מצוירות וסמלי מותגים.
אם אתם מבקשים ללמוד את אמנות ההכנה, תוכלו להצטרף לסדנאות רויאל אייסינג המתקיימות בביתי במרכז הארץ, או בכל מקום שבו תיאסף קבוצה ואני אגיע.
במהלך סדנת עוגיות מעוצבות, שאורכת כארבע שעות, נלמד תחילה לרקוח רויאל אייסינג המבוסס על אבקת אלבומין בכמה מרקמים וצבעים, על מנת שתכינו אותו לבד בבית במרקם ובצבע המבוקש. אבקת אלבומין היא אבקת חלבון, והיא בטוחה לאכילה גם בקרב ילדים קטנים ונשים בהיריון, ואין בה חשש לחיידק הסלמונלה. בשלב הבא נרדד את הבצק לעובי הנכון ונאפה אותו (הסדנה מקיפה וכוללת התנסות בכל שלב ושלב!). לאחר מכן, נלמד לצייר קווי מתאר, למלא משטחים, לצייר ביד חופשית ולעטר במניפות ותחרות.

סדנת עוגיות מעוצבות מקצועית המלמדת את כל תורת הרויאל אייסינג, מהרמה הבסיסית ביותר ועד טכניקות מורכבות, ולאחריה אין צורך בסדנת המשך. מי שתתאהב ברויאל אייסינג ותתרגל בבית תוכל להצטרף לסדנת אובר פייפינג, שהוא למעשה פיסול תלת ממדי באותם חומרים.

סדנת רויאל אייסינג ייחודית שאני מציעה היא סדנת ג’ינג’רברד האוס (Ginger Bread House). זוהי סדנה חד פעמית שאורכה חמש שעות. הכנת הבית עם הבצק המיוחד והאפיה שלו הם ליבת הסדנה, כאשר בזמן האפיה נלמד ונתרגל קישוטים ברויאל אייסינג, ואז נקשט את הבית. כל אחת תצא מהסדנה עם בית מרשים, טעים במיוחד והעיקר- מעשה ידיה מהתחלה ועד התוצאה הסופית.

1-700-50-10-50

הרשמה לסדנא