ללא קטגוריה

סדנאות אפייה ליום הולדת

By 27/04/2018 יוני 11th, 2019 No Comments

סדנאות אפייה ליום הולדת

מכירים יום הולדת ללא עוגה? אנחנו מכירים ימי הולדת שקודם כל בוחרים בהם את העוגה, ואנחנו ממש לא מדברים על ילדות עם עוגת אלזה או ילדים עם עוגת ספיידרמן. שלא לומר דף אכיל. אנחנו מדברים על פודיז שמתעניינים באוכל, אוהבים אוכל ולא מוותרים על עוגה סופר איכותית בעיצוב וטעם חד פעמיים. ואם כבר התכנסנו סביב השולחן המתוק, למה שלא נכין אותו בעצמנו?

סדנאות אפייה ליום הולדת הן אירוע חד פעמי שבו כל הנוכחים מאד נהנים, גם יוצרים, גם אוכלים וגם- אם נשאר – לוקחים הביתה. והפעם אנחנו לא מתכוונים למתנת יום הולדת, למרות שסדנת אפייה ליום הולדת היא מתנה מדהימה שיש בה המון ערך למי שמקבל אותה, אנחנו מתכוונים לאירוע שבו קבוצת ילדים, מתבגרים או מבוגרים נאספת סביב שולחן הסדנאות שלי – ואופה את מטעמי יום ההולדת.
סדנאות אפייה ליום הולדת נבנות על פי מספר פרמטרים – גיל החוגגים, בקשות מיוחדות – יותר שוקולד, יותר קישוטים, רגישות לגלוטן או לחלב וכדומה.

כמובן שנתאים את ההכנות: בין אם נדרוש מבוגרים מלווים שתפקידם להצטרף לילדים שלא יפעילו לבדם מיקסר, ובין אם אני מגיעה עם הבלילות מוכנות ואנחנו עוסקים יותר בקישוטים.

סדנת אפייה ליום הולדת יכולה להתקיים אצלי או אצלכם, בבית החוגגים. עם ילדים צעירים יותר נקשט קייקפופס (עוגות טעימות ומתוקות על מקל) וקאפקייקס, נקרוץ עוגיות או נכין פיצות. עם ילדים בוגרים יותר נוכל לגלגל שמרים, לזלף על עוגות, ובסדנאות למבוגרים השמים הם הגבול – נלמד לאפות מעוגת יום הולדת פשוטה (סתם אמרתי. אין אצלי פשוטה, אבל הכל יחסי) ועד בצקים עם מילויים, תלוי בהזמנה ובשאיפות בעל האירוע.
האירוע כולו נמשך מספר שעות, בהתאם לסוג סדנת האפייה שנבחרה ליום ההולדת – לגילאים ולמורכבות האירוע.

אתם מוזמנים לגלוש באתר ולבחור את התוצרים האהובים עליכם אותם תרצו להכין ולאכול. כי החגיגה אמנם מתחילה סביב שולחן ההכנות, אך מסתיימת בטעימות. וכשכלת השמחה מכינה בעצמה את הלא ייאמן, כשחתן יום ההולדת מחזיק קצפת תכלת ביד ומפליא בכישרונות שלא ידענו שיש לו (גם הוא לא ידע)- יהיה זה יום הולדת טעים, מתוק, מיוחד ובלתי נשכח.
מזל טוב!!