סדנאות אפייה למסיבת רווקות

נפתח ונאמר, כל אחת ומסיבת הרווקות המופרעת שלה. יש כאלה שהקונוטציה של סדנת אפייה למסיבת רווקות תעלה בפניהם תמונה של חשפן יוצא מתוך עוגה. אז לא, אנחנו לא בסרט קולנוע משנות ה-80'…
לא שאנחנו מבטיחים משהו פחות מופרע מזה… סדנת אפייה למסיבת רווקות היא סדנה מורכבת שכוללת הרבה עשייה, הרבה צחוקים ובעיקר עלייה פתאומית במשקל רגע לפני החתונה. אז תגיעו רעבות, ותביאו איתכן צלמת לתיעוד האירוע.

סדנת אפייה למסיבת רווקותסדנאות אפייה למסיבת רווקות סוגרות לכן את הפינה של אירוע מהנה וגם אוכל מעולה. נוכל להכין גם את הקישים או הבריושים המלוחים וגם את עוגת השמרים המעלפת לקינוח. נוכל לזלף ברויאל אייסינג עוגיות בצורה של שמלת כלה, של טבעת יהלום או של לבבות צבעוניים, להשקיע את כל כולנו בערבוב של אדום עם לבן של שמלה ובעיקר נתרגש ברמות של כלה מהתוצרים שכובשים את העין ואת בלוטות הטעם…

איך בונים סדנת אפייה לרווקות?

סדנאות אפייה למסיבות רווקות נבנות איתכן, החברות או בנות המשפחה של הכלה. האם תרצו סדנה אינטימית שבה נלמד את הכלה המיועדת מה כולל המטבח ואיך לשמח את בעלה? האם תרצו סדנת אפייה למסיבת רווקות שהיא מושחתת כדי לשבור דיאטה של חודשיים, כי מי צריך את זה רגע לפני החופה, כשהמיועדת תפסה כבר חתן? האם תגיעו בליווי החברות הטובות או רק שלישיית אחיות?

כל הפרמטרים האלה משפיעים על אופי הסדנה, ואגב אין בעיה לשלב את האפייה עם אופי אחר של מסיבת רווקות – תביאו איתכן את הסקסולוגית / נומרולוגית / מורה לריקודי בטן, תכינו משחקים ותביאו קלפים, אולי לא נוכל לשתף פעולה עם *כל* גחמה, אבל עם הרוב כן.

סדנאות למסיבת רווקות עם לייזה תובלבטח אם זה משהו שמאד מאפיין את כלת השמחה, או נחשב לטרנד שאי אפשר בלעדיו. כך או כך תקבלו אירוע חווייתי, מעשיר, מהנה וטעים.
האירוע כולו נמשך מספר שעות, בהתאם לסוג סדנת האפייה שנבחרה – לגילאים ולמורכבות האירוע. אתן מוזמנות לגלוש באתר ולבחור את התוצרים האהובים עליכן אותם תרצו להכין ולאכול. כי החגיגה אמנם מתחילה סביב שולחן ההכנות, אך מסתיימת בטעימות. מובטחת לכן מסיבת רווקות מפתיעה ועשירה, טעימה ובלתי נשכחת.

מזל טוב!!

אולי יעניין אותך גם: