סדנאות

סדנת עוגות מספרים

By 01/01/2020 מאי 6th, 2020 No Comments

אם גם אתם מצאתם את עצמכם פעורי פה מול עוגות המספרים שהפכו להיות טרנד בולט בעולם הקונדיטוריה, ורציתם לאפות עוגות כאלו אך לא האמנתם שתוכלו לעשות זאת, אשמח לספר לכם שאתם בהחלט יכולים, כן – גם אם אין לכם ניסיון באפייה. 

עוגות המספרים הנהדרות, הטעימות, המושקעות, המדויקות והצבעוניות שנקראות בין היתר גם עוגות בצק פריך שקדים, מאפשרות לנו להביע את היצירתיות שלנו, ואני מאמינה שאם תעניקו לעצמכם מתנה ותשתתפו בסדנה שלי – של לייזה תובל, תוכלו לגלות בעצמכם יכולות מופלאות. 

כיזמית בתחום האפייה, אני מציעה ללקוחותיי מגוון סוגים של סדנאות אפייה, סדנאות אלו מתקיימות בסטודיו מאובזר ונוח לעבודה. ניתן לבחור בין סדנאות שמתאימות לאנשים שאין להם ניסיון באפייה או בסדנאות שמתאימות לאנשים שצברו ניסיון באפייה. כמו כן, ניתן לבחור בין סדנת עוגות מספרים לקבוצות או ליחידים.

על חותכני הדור הבא – הפטנט ששינה את עולם האפייה

במסגרת סדנת עוגות מספרים, נייצר עוגות מספרים באמצעות החותכנים שלי – שהם פטנט ייחודי שהמצאתי. החותכנים הודפסו במדפסות תלת ממד והם עשויים מעמילן תירס – חומר משובח ונחשב בעולם הקונדיטוריה.

 החותכנים גדולים וייחודיים והם לא היו קיימים לפני שהמצאתי את הפטנט. באמצעות החותכנים ניתן ליצור עוגות מספרים מדויקות ואסתטיות, לחסוך בזמן וליהנות מהמבטים המשתהים של כל מי שיראה אותן.

על השולחן – אז איך נעבוד במהלך סדנת עוגות מספרים?

סדנת עוגות מספרים: סדנה להכנת עוגות מספריםכל משתתף בסדנה להכנת עוגות מספרים (שהיוו השראה עבורי לפתיחת סדנת אפייה מחוץ לקופסה), יעבוד בעמדה נוחה ויקבל את האביזרים הנחוצים. 

בתחילה נכין את הבצק הפריך של העוגה ולאחר מכן נלמד על הסוגים השונים של הבצקים, זמני האפייה והקרם המעולה שנמצא בין שכבות הבצק הפריך. בסופה של העבודה נקבל עוגה מרהיבה, טעימה וצבעונית פרי ידינו.

כאשר תביטו על העוגה שלכם תהיו מעט מבולבלים (בקטע טוב), משום שמצד אחד – תרצו לשמור עליה בדיוק כפי שהיא, אך מהצד השני היא תהיה כל כך מעוררת תיאבון שלא תוכלו להתאפק, אך אל דאגה – כאשר אבצע את ההדגמה תוכלו לכתוב את שלבי ההכנה ולהכין עוד שלל עוגות בביתכם. 

התנסות אישית לאחר סדנה להכנת עוגות מספרים – אתם מוכנים לאפות בבית שלל עוגות מספרים

ההתנסות האישית תאפשר לכם לצבור ביטחון ולהתמלא בשמחה וסקרנות בנוגע לתוצאות שתקבלו כאשר תאפו את העוגות בביתכם, והחותכנים האיכותיים והגדולים שייצרתי יאפשרו לכם לייצר עוגה בצורת כל מספר שתרצו.

הניסיון הרב שצברתי, שיטת הלימוד שלי והיחס האישי שאני נותנת לכל משתתף יבטיחו לכם שתשיגו תוצאות מצוינות שיפתיעו אתכם. 

רכישת החותכנים מהחנות המקוונת שלי

כדי להכין את עוגות המספרים תזדקקו כמובן לחותכנים הגדולים. את החותכנים תוכלו לרכוש מהחנות המקוונת שלי. בחנות המקוונת תוכלו למצוא חותכנים גדולים בכל המספרים ובנוסף לכך חותכנים בצורות שונות, כמו למשל: חותכנים גדולים בצורת נעל, חותכנים גדולים בצורת חד קרן, חותכנים גדולים בצורת שפתיים ועוד שפע אפשרויות שיאפשרו לכם להפוך את האפייה לאומנות.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות סדנה להכנת עוגות מספרים או סדנאות אחרות שאני מציעה, תוכלו ליצור קשר ואשמח לעמוד לשירותכם. אשמח ללמד אתכם את נפלאות האפייה ולראות אתכם מאושרים לאחר שאפיתם עוגות מרהיבות בעצמכם!

ניווט מהיר: