ללא קטגוריה

סדנת זילוף לנערות ונערים

סדנת זילוף לנערות ונערים

אם אתם מתעניינים בעולם הקולינרי, תמיד אמרו לכם שיש לכם כישרון בתחום האפייה, יש לכם את התשוקה ללמוד ואתם מעוניינים להגשים חלום וללמוד זילוף, הגיע הזמן להכיר את סדנת זילוף לנערים ונערות בני 12 ומעלה של לייזה תובל.

סדנת זילוף לנערים ונערות – סדנה למבוגרים ונוער כאחד!

סדנת זילוף לנערים ונערות של לייזה היא סדנה משולבת של מבוגרים ונוער, כאחד. בסדנה של לייזה, רב- אומנית בתחום הזילוף, הגיל אינו משחק תפקיד, אלא העשייה עצמה, הרצינות והתשוקה. סדנת חמש השעות מתקיימת בסטודיו בוטיק של לייזה תובל בגבעת שמואל. כמות המשתתפים מצומצמת וזאת על מנת שלייזה תוכל להעניק לכל אחד ואחת את תשומת הלב המלאה בעת העשייה. שיטת הלימוד המונהגת בסדנה מורכבת מהדגמה פרונטלית ועבודה יישומית. מטרתה של סדנה ייעודית זו בתחום הזילוף היא שבסיומה תצאו עם התמחות פרקטית בתחום זילוף עוגות מסוגים שונים.

קורס זילוף לנערים ונערות – מה הוא כולל?

סדנת זילוף לנערים ונערות כוללת את התכנים הבאים:

  • בסיס היכרות עם עולם האפייה – סדנת זילוף כוללת "הצצה על קצה המזלג" אל עולם האפייה, שכן כל אמן שמעוניין לזלף עוגה חייב להכיר את עולם האפייה, הכולל בחירה ושימוש בחומרי גלם ואפייתם המדויקת. תפקיד מרקמי הקרמים. משחקי צבעים. צנתרים מסוגים שונים ועוד.
  • מתכונים ורישומים – במהלך קורס זילוף לנערים ונערות תקבלו מתכונים מודפסים של לייזה תובל ותוכלו לרשום במילותכם את כל ההסברים וכל הקשור אל ההדגמה וזאת טרם תחילת ההתנסות האישית שלכם. כל אלו יעזרו לכם לשחזר את כל השלבים ולהגיע לתוצאה האידאלית גם בעשייה הביתית של זילוף עוגות מעוצבות. במהלך הסדנה לייזה תספק לכם טיפים בכל הקשור אל עולם הזילוף ותשתף אתכם באותם סודות לא כתובים, שיהפכו את עבודת הזילוף לאמנות הזילוף.
  • עשייה משותפת – זילוף עוגות מחייב דיוק ולכן במהלך העשייה האישית שלכם לייזה תעבור בין משתתפי הסדנה, תוך שהיא עוזרת לכם בהכנה וביצירה ומדרבנת אתכם לטעום, ליצור ולהגשים את היצירתיות שלכם בטכניקת הזילוף. ההכוונה האישית והיחס החם באותו קורס זילוף לנערים ונערות יוביל אתכם לתוצאה המדויקת ביותר ולהנאה צרופה.
  • עיטוף העתקה וזילוף – במהלך קורס סילוף לנערים ונערות תלמדו כיצד להתמודד עם עיטוף עוגה מרובעת, זילוף של עלים, פרחים, מספרים, שתי וערב ומסגרות שונות והעתקה של איור.

אוצר של ידע ועשייה – גם לאחר הסדנה

אמנם סדנת זילוף מורכבת מ- 6 שעות בלבד, אך שעות אלו טומנות בתוכן ידע ועשייה אשר משולים לתיבת אוצרות בתחום הזילוף. בסיום הסדנה תצאו עם כל הידע הנדרש בתחום הזילוף וגם תוכלו להיכנס אל ערוץ הטיוב של לייזה תובל ולקבל רעיונות נוספים.

מעוניינים להיות מומחים בתחום הזילוף? הירשמו עכשיו אל סדנת זילוף לנערות ונערים והבטיחו את מקומכם בסדנה הבאה.